Aplikace

Efektivní kariérové poradenství

Salmondo je jednoduchá webová aplikace určená pro žáky a výchovné či kariérové poradce, připravená s předními českými odborníky.

Díky psychologickým testům, dotazníkům a dalším nástrojům se žáci dozví více o sobě a o tom, jaké studium a profesní cesta by pro ně mohla být ta pravá. Výchovným poradcům tak Salmondo umožní efektivně poskytnout potřebné poradenství všem studentům a uspoří drahocenný čas pro osobní poradenství.

vyzkoušejte si salmondo sami

Přidejte k více než 700 školám z celé ČR, které již Salmondo podporu kariérového poradenství využívají.

Mapa škol

Co o Salmondu školy říkají?

„S nasazením Salmonda jsme velmi spokojeni. Výsledky předčily naše očekávání i vzhledem k tomu, že konkrétně v případě naší školy má zpravidla velká část studentů o svém budoucím studiu jasno. Salmondo se jeví jako velmi efektivní a pro studenty pohodlný způsob, jak jim poskytnout potřebnou oporu pro jejich kariérní volbu.“

RNDr. Jiří Herman, Ph.D
Ředitel, Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše

„Naše škola byla se Salmondem maximálně spokojena. Výsledky pomohly studentům při jejich rozhodování o budoucí profesní orientaci.“

Mgr. Eva Ertlová
Výchovná poradkyně, Stojanovo gymnázium Velehrad

Proč využít Salmondo i na vaší škole?

Efektivní poradenství

Na výchovné a kariérové poradce i učitele jsou kladeny stále větší požadavky v oblasti podpory studentů v jejich kariérové volbě. Ti však často nemají časovou kapacitu ani prostředky, jak studentům efektivně pomoci a potřebnou podporu poskytnout. Salmondo nabízí způsob, jak kvalitně, efektivně a pro studenty příjemným způsobem splnit poradenskou roli a zároveň ulehčit samotným poradcům.

Přidaná hodnota pro rodiče i školu

Ve společnosti se více a více hovoří o potřebě inovací vzdělávání. Salmondo je příkladem služby, která přinese do studia nový rozměr, přitom je levná na pořízení, snadná co do zavedení a bezpracná na provoz. Statistiky ukazují, že se rodiče stále více zamýšlejí nad uplatněním svých dětí. Nabídkou Salmonda jim tak dáte najevo, že škole na osudu jejich dětí rovněž záleží.

Ty nejlepší vyhlídky pro žáky

Do třetice to samozřejmé, ale také nejdůležitější - protože Salmondo je tu v první řadě pro žáky. Volba studia do značné míry předurčuje budoucí kariéru. Salmondo jako součást poradenství znamená ten nejlepší způsob, jak podpořit studenty v jejich klíčovém životním rozhodnutí a udělat vše pro to, aby šťastně žili svůj budoucí život.