Jak pořídit

Školám a poradcům, kteří chtějí nabídnout Salmondo svým žákům, nabízíme výhodnou multilicenci pro celý ročník. Poradce také získá speciální účet, díky kterému může licence v jednoduchém rozhraní přidělovat studentům. Studenti mohou své výsledky s poradcem sdílet a výsledky tak mohou sloužit jako podklad pro další poradenství.

Počet tříd v ročníku cena multilicence na 12 měsíců
1 třída 7 000 Kč vč. DPH
2 třídy 12 000 Kč vč. DPH
3 třídy 16 000 Kč vč. DPH
4 a více tříd 19 000 Kč vč. DPH

Jak Salmondo financovat?

Existuje hned několik možností, jak může škola Salmondo pořídit, aniž by to znamenalo zásah do běžného rozpočtu školy - ať už se jedná o financování ze šablon, pořízení Salmonda jako digitální učební pomůcku z Národního plánu obnovy a další. Podrobné informace najdete na stránce Jak Salmondo financovat.

Objednejte si Salmondo

Pokud jste nenalezli školu v seznamu, zkuste prosím vyhledat název bez označení typu školy (SS/ZŠ) na začátku. Pokud ani tak školu v seznamu nenajdete, kontaktujte nás na e‑mailu libor@salmondo.cz.

Používání aplikace ve školství se řídí Podmínkami služby pro školy a Podmínkami zpracování osobních údajů. Prosíme vás o seznámení s nimi a jejich odsouhlasení. Osobní údaje žáků a studentů zpracováváme výhradně za účelem provozu naší poradenské aplikace, tedy poskytování služeb, které si od nás žádáte. Děkujeme vám, že využíváte služeb Salmonda a jsme rádi, že s vámi můžeme spolupracovat na rozvoji kariérového poradenství v ČR.

Odesláním zprávy berete na vědomí, že společnost Salmondo CZ, s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat osobní údaje vyplývající z vašich dotazů za účelem odpovědi a vzájemné komunikace. Další informace ke zpracování naleznete zde.

Kontakt pro školy a poradce

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se obrátit na našeho manažera pro školství.